Īstenojot jaunu izaugsmes posmu Latvijas mazumtirdzniecības nozarē, “Maxima Latvija” ceturtdien, 4.aprīlī, atklāja modernāko, plašāko un tehnoloģiju ziņā “viedāko” veikalu Latvijā – “Maxima XXX” veikalu iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, raksta la.lv.
Līdz ar jauno lielā formāta veikalu, tirdzniecības centrā durvis vēris arī piektais “Maxima Express” formāta veikals.
Kopumā “Maxima XXX” izveidē uzņēmums ir veicis līdz šim vērienīgākās investīcijas vienā veikalā – vairāk nekā 3,6 miljonus eiro. Veikala kopējā platība sasniedz teju 7000m2, un līdz ar tā atvēršanu ir radītas 200 jaunas darba vietas.
Lasi arī: Kristīne pabeidza maksātnespējas procesu un “tika” pie 10 000 eiro liela parāda- pieredzes stāsts
“Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers norāda, ka “Maxima Latvija” 2019. gadā uzsāka jaunu stratēģiskas attīstības posmu, lai piedāvātu labāko pieredzi klientiem un darbiniekiem.
“Šodien mēs veicam vēsturisku soli Latvijas mazumtirdzniecības attīstībā, atklājot vienu no mūsdienīgākajiem, inovatīvākajiem un plašākajiem veikaliem Baltijā, kas veidots pēc nākotnes iepirkšanās modeļa.”
“Jaunajā “Maxima XXX” veikalā “Akropole” esam apvienojuši uzkrātās zināšanas ar mūsdienīgākajām pasaules mazumtirdzniecības tendencēm, piedāvājot Latvijas pircējam jaunu un patīkamu pieredzi – viedās tehnoloģijas, klientu ērtībām pielāgotus digitālus risinājumus, īpašu un daudzveidīgu sortimentu un virkni inovāciju mūsdienu pircēja vajadzībām. Šī ir jauna koncepta iepirkšanās mūsdienīgā, ilgtspējīgā, un modernā vidē,” atzīmē A. Vilcmeiers.
Šķir otru lapu, lai redzētu FOTO
Tevi noteikti interesēs
- Sibīrijas aukstuma vilnis pārņems Eiropu, arī Latviju: zināms no kura datuma jāgatavojas spēcīgam stindzenim
- Brīvdienas būs aukstas, bet tas ir tikai sākums – pirmdien kļūs vēl krietni dzestrāks un ir zināms par cik grādiem
- Spēcīgs likteņa grūdiens: kurām zodiaka zīmēm janvāra vidū Visums sniegs milzu atbalstu
- Nepatīkama ziņa šī veikala ”MERE” klientiem: ”PVD konstatējuši vairākus pārkāpumus saistītus ar produktiem”
- Ņemu zirnīšus un pagatavoju gardu zupu tikai 20 minūtēs: vienkārša recepte no produktiem, kas jau ir mājās
- “Mammai pensijas nepietiek ēdienam, turpmāk viņa ēdīs pie mums” paziņoja Māris






